Web Tasarım & Yazılım

Web Tasarım & Yazılım

Dijital Vitrininizle Hedef Kitlenizi Etkileyin!

Web tasarım ekibimizle, özgün ve ilgi çekici bir web siteye sahip olmanızı sağlıyoruz.

Web site, markaların dijital vitrinidir. Yaklaşık 10 yıldır yaşadığımız imaj devrimi ile artık hem büyük hem küçük ölçekli firmaların bir web sitesi var. Web sitesi olmayan markaların rekabetin güçlü olduğu bu dijital dünyada yarışı kazanma ihtimalleri neredeyse hiç yok. Bu sebeple sektör trendlerine uygun, özgün, mobil uyumlu, kullanışlı ve ilgi çekici bir web siteye sahip olmanız şart!

Google Dostu Web Tasarım

Etkili bir web site tasarım hizmeti için en önemli noktalardan biri web sitenin Google dostu (SEO uyumlu)olmasıdır. Google’ın arama sonuçları sıralaması konusunda dikkat ettiği pek çok kriter vardır. Web site görsellerinin optimize edilmesi, SSL sertifikasının olması, web site hızının yüksek olması, meta etiketleri ve daha buna benzer çok sayıda önemli kriter bulunmaktadır. Google ve diğer arama motorlarının web sitenizi sevmesi, üst sıralarda çıkarması için web site tasarımının bu kriterlere uygun şekilde yapılması gerekmektedir.

web tasarım arama motoru optimizasyonu
web tasarım arama motoru optimizasyonu

Mobil Uyumlu Web Tasarım

mobil uyumlu web sitesi
mobil uyumlu web sitesi

Web Tasarım Hizmeti

Web tasarımın en önemli diğer hususu da mobil uyumluluktur. Günümüzde internet kullanıcılarının neredeyse yarısından fazlası dijital dünyayı akıllı telefonlarından ve tabletlerinden takip ediyor. Her geçen gün artan mobil internet kullanım oranı, web sitelere mobil uyumluluk zorunluluğu getirmiştir. Kullanıcıların sitenize mobilden girdiklerinde hatasız bir siteyle karşılaşmaları açısından web siteniz mutlaka responsive (mobil uyumlu) olmalıdır. Responsive web site tasarımımarkanızı daha üst sıralara taşıyacaktır. Bu sebeple web site tasarım hizmeti alırken mutlaka mobil uyumlu web site çalışması yaptırmalısınız.

Kurumsal, Kişisel, E-ticaret Siteleri…

Digital Kafalar olarak kurumsal web tasarım çalışmaları yapan web site tasarım firmaları arasında ilk sıralarda olmaktan gurur duyuyor, müşterilerimizin sektörel yarışlarda rakiplerinin öne geçmelerini sağlamaya son hızla devam ediyoruz! Kurumsal web site, kişisel web site, e-ticaret siteleri ve landing pagekategorilerinden markanızın kurumsal duruşunu en iyi yansıtacak olanı seçerek ve Digital Kafalar teklif formunu doldurarak dijital dünyaya adım atabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (121 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...